Teslimat ve Kargo

Siparişiniz, Kredi Kartı ve Havale/EFT ile yapılan ödemelerde; banka onayı ve güvenlik kontrolünün ardından 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi 3 iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile bilgi gönderilecektir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında,kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz.Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede online@esershoes.com adresine e-posta veya 0 212 668 52 35 numarasından telefon ile bize bilgi veriniz.

Belirtilen adreste olmamanız durumunda, siparişiniz en yakın UPS kargo şubesine teslim edilir. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iade edilir.