İade ve İptal

- Sipariş iptallerinizi yanlızca ürün kargoya teslim edilmeden önce  0212 668 52 35 telefondan bizleri arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Mail yolu ile yapacağınız bilgilendirmeler doğrultusunda iptal işlemi gerçekleştirilmeyecektir.
 

Ürün değişimi; 

Riccardo Colli' den aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 7 iş günü içinde değişim yapılabilmektedir. 

 

Sitemizden  yapılan alışverişlerde değişim işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal kutusunda ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmış ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmayacaktır.

 

ÜRÜNÜ FATURASIYLA VE ORJİNAL AMBALAJIYLA HAZIRLAYIN 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

ÜRÜNÜ UPS KARGO İLE KARŞI ÖDEMELİ OLARAK AŞAĞIDAKİ BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİN

KONTROL İŞLEMİNDEN SONRA ÜRÜN DEĞİŞTİRİLEREK SİZE GÖNDERİLİR

 

Ürün değişimi için; Ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte mutlaka muhafaza ediniz. İstemiş olduğunuz ürünün; adı, kodu ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta (destek@esershoes.com) ile değişim talebinde bulunabilirsiniz.

 

- Bu aşamadan sonra, teslim aldığınız ürün ile birlikte iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak, sipariş numaranız ve değişim talebinizin ne olduğunu belirterek  aşağıda yazılı olan adrese siparişiniz ile birlikte göndermenizi rica ederiz… Değişim taleplerinizde Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerine denk gelen siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınacak ve en kısa sürede kargoya verilecek veya iade işlemi yapılacaktır. 

 

Adres : Eser Ayakkabıcılık İth. İhr. San. Ve Tic. A.Ş Cumhuriyet Mah. Dersaadet Cad. No:6 Sultangazi / İstanbul 

 

- Ürün değişim işlemlerinde kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Ürünü bize ulaştırmak için Aras kargoya, karşı ödemeli olarak teslim etmeniz gerekmektedir. UPS kargo dışındaki kargo şirketleri ile yapılan gönderiler ne yazık ki kabul edilememektedir.

- Değişim ürünü elimize ulaştıktan sonra, yeni ürününüz hazırlanarak en kısa sürede kargoya verilecektir

 

İade işlemi; 

Riccardo Colli' den aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 7 iş günü içinde iade yapılabilmektedir. 

 

Sitemizden  yapılan alışverişlerde iade işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal kutusunda ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmış ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmayacaktır.

 

ÜRÜNÜ FATURASIYLA VE ORJİNAL AMBALAJIYLA HAZIRLAYIN

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

ÜRÜNÜ UPS KARGO İLE KARŞI ÖDEMELİ OLARAK AŞAĞIDAKİ BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİN

KONTROL İŞLEMİNDEN SONRA ÜRÜN BEDELİ HESABINIZA AKTARILIR

 

- Teslim aldığınız ürün ile birlikte iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak, sipariş numaranızı ve iade sebebinizi belirterek aşağıda yazılı olan adrese göndermenizi rica ederiz... İadelerde; iadenin kredi kartınıza yansıma süresi, alışveriş yapmış olduğunuz bankanın kendi prosedürlerine bağlı olarak 7-30 iş günü  olarak değişebilmektedir. Havale ile yapılan nakit ödemelerde iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için Banka hesap no,şube kodu ve IBAN numaranızı tarafımıza mail yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Nakit iadeler en geç 15 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. 

Adres : Eser Ayakkabıcılık İth. İhr. San. Ve Tic. A.Ş Cumhuriyet Mah. Dersaadet Cad. No:6 Sultangazi / İstanbul 

- Herhangi bir sebeple 7 iş günü içinde iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenecektir. Ürünü bize ulaştırmak için  UPS kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. UPS kargo dışındaki kargo şirketleri ile yapılan gönderiler ne yazık ki kabul edilememektedir.

*ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde iade/değişim/cayma hakkı kullanılamaz.